FANDOM


Streszczenie VII sesji GRY.

Pierwszy dzień Narady NarodówEdytuj

Knucia Obłędnego BłaznaEdytuj

Obłędny Błazen przybył do Nilfgaardu, z zamiarem uprowadzenia Katarzyny Mileny. Wykorzystując swoje przebrania i magiczne sztuczki, Błazen przedostał się do miasta. Skacząc po dachach znalazł w końcu studzienkę kanalizacyjną i wszedł do niej. Wędrując kanałami, Obłędny Błazen ma zamiar wtargnąć do pałacu samego Cesarza.

Sprawy ZeratulaEdytuj

Zeratul wyszedł z narady Loży i ruszył do wsi Czarna. Niestety po drodze napadli na niego demonowie i poranili. Zeratul obudził się we szpitalu wsi Czarna pod opieką swoich ludzi. W tym samym czasie we wsi otworzyły się tajemnicze portale...

Sprawy BayramaEdytuj

W obozie wojsk rzerzusznych magowi Nasuhowi udaje się wyciągnąć od jednego z jeńców informacje o położeniu siedziby Renegatów, którą okazuje się być twierdza Karingar.

U RenegatówEdytuj

Renegaci spalili swoją bazę i ruszyli ukrytymi ścieżkami przez góry i ruszyli aby spotkać się ze swoim Panem...

Plany SinanaEdytuj

Gdy Sinan słyszy o zbliżaniu się wojsk Rzerzuchy do Karingar, postanawia interweniować, by zapobiec zniweczeniu planów Zeratula.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.