FANDOM


Streszczenie IV Sesji GRY.

Sprawy Bobo Edytuj

Bobo ruszył do Kworum, aby załatwić tam ważną sprawę. Kiki i Riki zostali przez niego wyznaczeni do nadzorowania odbudowy twierdzy Żelazna Korona. Tymczasem Prorok Złego zahipnotyzował dowódcę z Przełęczy Makłowicza, uprzednio skazując go na okrutne tortury w Twierdzy Kraga. Metody Mistrza Tortur okazały się skuteczne i dowódca dał się złamać. Prorok wysłał go następnie do Kworum, zostawiając w jego podświadomości zadanie odnalezienia maga z Dominium.

Plany Pia Edytuj

Władza Zeratula Edytuj

Zeratul wydaje rozkazy, jednak jego wojna z Barbarzyńcami okazuje się przegrana. Rozmawia z Sinanem i wyrusza na naradę do Nilfgaardu. Zabija również nieposłusznego Andrzeja.

Posłańcy Pallanda Edytuj

Pallando przyjmuje dwóch posłów: jeden przychodzi od cesarza Pia i wzywa na naradę do Nilfgaardu. Drugi to wysłannik Zeratula przynoszący wieści o inwazji na Zeratulię.

Spotkanie z Paladynami Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.